Редуктори, мотор-редуктори, електродвигуни Transtecno (Італія). Офіційний дистриб'ютор в Україні

(044) 496-18-88

TRANSTECNO

the modular gearmotor

Про компанію СВ АЛЬТЕРА

СВ АЛЬТЕРА працює на промисловому ринку України з 1998 року. За цей період компанія зарекомендувала себе надійним постачальником електротехнічного, електромеханічного обладнання, засобів автоматизації провідних європейських виробників. Сьогодні ми займаємо лідируючі позиції на українському ринку в галузі електротехніки та систем автоматизації технологічних процесів.

Наша мета - максимально ефективно вирішувати завдання клієнта в області модернізації підприємств, автоматизації виробництва і управління, ресурсозбереження, підвищення продуктивності обладнання. На сьогоднішній день ми маємо портфель проектів різного ступеня складності для харчової, текстильної, метало- та деревообробної, хімічної та нафтової промисловості, підприємств атомної енергетики і верстатобудування, ряду галузевих НДІ і дослідницьких центрів.

Такі компанії як Transtecno, Lenze, WEG, Relpol, Lovato, Terasaki, VIPA та ін. Довірили нам ексклюзивне право представляти їх продукцію на території України. Завдяки прямим дистриб'юторської контрактами з постачальниками ми забезпечуємо нашим клієнтам широкий модельний ряд сучасного обладнання за конкурентноспроможними цінами.

Визначальними напрямками нашої діяльності є:

  • Устаткування для мереж низького / середньої напруги
  • Низьковольтна комутаційна апаратура
  • КВП і датчики
  • Промисловий електропривод
  • Промислові контролери і системи АСУ ТП

Ми прагнемо максимально ефективно вирішувати завдання клієнта в області електропостачання та автоматизації виробництва, що в підсумку призводить до підвищення продуктивності обладнання та якості продукції наших замовників. За допомогою нашої продукції здійснюється розподіл електроенергії від РП (ТП) і головних розподільних щитів до кінцевого споживача, захист електричних мереж, компенсація реактивної потужності, спеціальні рішення для металургії та хімічної промисловості. Здійснюється управління екструдерами, термопластавтоматами, печами, кліматокамерамі, системами опалення, водопостачання та вентиляції, холодильною технікою, компресорами, кондиціонерами, насосами, запірною арматурою, різним харчовим, пакувальним, деревообробним, нафтохімічних обладнанням і т.п.

Стратегія розвитку СВ АЛЬТЕРА нерозривно пов'язана:

  • з встановленням довгострокових партнерських взаємовигідних відносин з усіма нашими клієнтами. СВ АЛЬТЕРА надає своїм партнерам безкоштовну технічну підтримку і консультації. Висококваліфіковані інженери відділу технічної підтримки допоможуть вибрати необхідне обладнання під Ваші конкретні технічні завдання і забезпечать оперативну технічну підтримку.
  • з прагненням компанії бути завжди поруч з клієнтом. Підтвердження цьому - 17 філій в великих промислових центрах України.
  • з оперативним виконанням і доставкою замовлень. Компанія має в своєму розпорядженні складом з номенклатурою обладнання більше 10 000 найменувань.
  • з соціальною відповідальністю. Зусиллями компанії в багатьох вузах України обладнані навчальні стенди, завдяки яким майбутні фахівці мають можливість відпрацювати практичні навички на рівні передових досягнень сьогоднішнього дня.

Інтелектуальний потенціал компанії в поєднанні з досвідом, гнучкою технічної і економічної політикою забезпечують компанії СВ АЛЬТЕРА лідируючі позиції на ринку електротехніки і систем автоматизації сьогодні і дозволяють упевнено дивитися в майбутнє.