Редуктори, мотор-редуктори, електродвигуни Transtecno (Італія). Офіційний дистриб'ютор в Україні

(044) 496-18-88

TRANSTECNO

the modular gearmotor

Сервіс

Гарантійне обслуговування електротехнічних виробів, що продаються компанією, в гарантійний та післягарантійний період проводиться технічним відділом.

У разі відмови вироби протягом гарантійного терміну не з вини споживача виконується гарантійний ремонт цього виробу або заміна, якщо відремонтувати не можна або ремонт недоцільний. В гарантійний (безкоштовний) ремонт приймаються вироби в повній комплектації при наявності заповненого гарантійного талона або відповідного розділу в керівництві по експлуатації зі штампом, датою продажу і підписом продавця. Спрямовані на гарантійний ремонт виробу повинні мати цілу (не порушення) контрольну пломбу. Також мають бути відсутні механічні пошкодження корпусу, сліди розтину вироби та перебування комах всередині.

При порушенні будь-якого з цих умов, а також порушення вимог щодо експлуатації або спробі самостійного ремонту, виріб втрачає гарантії. Чи не гарантійний (платний) ремонт виконується на підставі визначення величини пошкоджень і можливості відновлення робочого стану вироби, а також оплати повної вартості ремонту споживачем. Терміни виконання будь-якого ремонту визначаються завантаженістю ремонтного відділу, наявністю необхідних елементів або часом їх поставки під замовлення.