Редуктори, мотор-редуктори, електродвигуни Transtecno (Італія). Офіційний дистриб'ютор в Україні

(044) 496-18-88

TRANSTECNO

the modular gearmotor

TRANSTECNO розширює асортимент двигунів серії SM. Двигуни з примусовою вентиляцією

19.03.2021

Компанія розпочала виробництво нових двигунів з примусовою вентиляцією. Це ще один важливий крок вперед у створенні вичерпного асортименту серії SM, яка поєднує унікальні конструктивні особливості з характеристиками та конфігураціями, які користуються великим попитом у виробників обладнання та на заводах.

Двигуни з примусовою вентиляцією особливо рекомендуються для використання у важких умовах, коли двигун працює тривалий час в умовах теплового перевантаження. Це, наприклад, робота на понижених обертах через використання частотного перетворювача, і стандартний вентилятор не може забезпечити належне охолодження. У таких випадках застосовується електричний вентилятор, продуктивність якого не залежить від обертів двигуна.

Двигуни змінного струму серії SM відрізняються меншими розмірами самого двигуна і клемної коробки. В них використовується шихтована електротехнічна сталь марки М800-50А (IE1) та М400-50А (IE3) для підвищення продуктивності у порівнянні з традиційними двигунами.

Версія з примусовою вентиляцією має живлення вентилятора 230 В як для однофазних, так і для трифазних двигунів.

Однофазні і трифазні двигуни з примусовою вентиляцією у версіях 0,18 кВт і 1,5 кВт вже доступні для замовлення. Звертайтеся до найближчого офісу СВ АЛЬТЕРА.